zbiorniki przeciwpożarowe

Zbiorniki - zamówienie i montaż

Jak zamówić zbiornik przeciwpożarowy w firmie KAPEO?

Najprościej wypełniając formularz zapytania o zbiornik, podając niezbędne dane. Nasz specjalista oddzwoni do Państwa i sprawnie przeprowadzi przez cały proces realizacji zbiornika.

Mogą też Państwo zadzwonić bezpośrednio do działu ppoż. naszej firmy. Numery kontaktowe znajdą Państwo w dziale kontakt.

Ile kosztuje zbiornik przeciwpożarowy?

Ofertę cenową na zbiornik przygotowujemy w ciągu 24h. Do wyceny potrzebne są:

  • planowane wymiary zbiornika: wysokość, średnica i objętość
  • typ izolacji zbiornika (wełna mineralna + blacha trapezowa albo styropian)
  • orientacyjny termin realizacji

O parametry te zapyta nasz konsultant w trakcie rozmowy telefonicznej, można je także podać w formularzu zamówienia. Istnieje możliwość doboru optymalnych wielkości (wysokości, średnicy) do wymaganej objętości zbiornika przez firmę KAPEO tak, by cena zbiornika była jak najkorzystniejsza.

Wymaganą objętość zbiornika powinien obliczyć Państwa rzeczoznawca lub projektant. Firma KAPEO współpracuje z wieloma rzeczoznawcami i projektantami w kraju, w przypadku pytań prosimy więc o kontakt.

Jak przebiega montaż zbiornika?

Termin i czas realizacji zbiornika ustalany jest podczas wyceny. Fazy montażu zbiornika szczegółowo opisaliśmy w dziale etapy montażu.

Przygotowanie terenu pod montaż zbiornika leży w gestii Klienta. Zbiornik montowany jest na zbrojonej płycie betonowej, którą przygotuje już firma KAPEO. W niektórych przypadkach płytę pod zbiornik wykonać może także Klient (wg dostarczonej specyfikacji). Szczegółowe informacje o podstawie zbiornika dostępne są tutaj.

Do realizacji zbiornika nie jest wymagane pozwolenie na budowę.