Zbiorniki przeciwpożarowe

Zbiorniki przeciwpożarowe – Wprowadzenie

Potrzebujesz wielkogabarytowego, cylindrycznego zbiornika stalowego do magazynowania wody w instalacji przeciwpożarowej? Doskonale trafiłeś. KAPEO projektuje, produkuje, dostarcza i montuje kompletne zbiorniki przeciwpożarowe, gdyż produkcja zbiorników przeciwpożarowych to nasza specjalność.

Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Zbiorniki przeciwpożarowe montuje się tam, gdzie nie ma możliwości zapewnienia odpowiedniej ilości potencjalnie potrzebnej wody gaśniczej w krótkim czasie. Dzięki nim możliwe jest zapewnienie sprawności działania urządzeń gaśniczych, a także instalacji i sieci przeciwpożarowych, w tym hydrantów, instalacji tryskaczowych czy systemów ochrony przeciwpożarowej HI-FOG, czyli mgły wodnej. Nasze zbiorniki ppoż sprawdzają się też jako punkty czerpania wody dla jednostek straży pożarnej, więc są niezwykle uniwersalne.

Produkcja zbiorników przeciwpożarowych

Produkowane przez nas zbiorniki przeciwpożarowe pod względem konstrukcyjnym pełnią funkcję zbiorników retencyjnych, jednak są uzupełnione o odpowiednie wyposażenie, dopasowane do potrzeb. Najłatwiej zaprojektować i przygotować zabezpieczenia przeciwpożarowe, w tym zbiorniki ppoż na etapie projektowania obiektu, ale nie ma też przeciwwskazań do dopasowania zbiornika do już istniejącego obiektu. Jako producent zbiorników mamy możliwość zapewnienia elastycznego podejścia do potrzeb naszych klientów i realizacji nawet nietypowych projektów, tak by zabezpieczenia przeciwpożarowe były maksymalnie efektywne, skuteczne i niezawodne.

Standardy Zbiorników przeciwpożarowych

Firma KAPEO zgodnie z życzenie klienta oferuje wykonanie projektu, dostawę oraz montaż zbiorników wykonanych według takich standardów jak m.in.:

PN-EN 12845 Stałe urządzenia gaśnicze – Automatyczne urządzenia tryskaczowe – Projektowanie, instalowanie i konserwacja.

VdS-CEA 4001 Sprinkleranlagen. Planung und Einbau.
LPS 1254 
NFPA 22 Water Tanks for Private Fire Protection
FM Data Sheets 3-2 Water Tanks For Fire Protection

Kilkaset zrealizowanych zbiorników przeciwpożarowych  w Polsce i za granicą.

Każda realizacja to zadowolony klient. Potwierdzają to referencje wystawione przez klientów z Polski oraz zza granicy.

Opinia CNBOP na zbiorniki przeciwpożarowe

Zbiorniki przeciwpożarowe produkowane i montowane przez KAPEO, mają opinię techniczną CNBOP (Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej). Czyli jednostki czuwającej nad bezpieczeństwem elementów instalacji przeciwpożarowych. CNBOP jest nadzorowane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

10 lat gwarancji na zbiorniki przeciwpożarowe

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Jesteśmy pewni swojej jakości, bo produkcja zbiorników przeciwpożarowych to nasza mocna strona!

Na zbiorniki przeciwpożarowe udzielamy aż 10 lat gwarancji! Gwarancja dotyczy wszystkich elementów zbiornika oraz jego parametrów, w tym także jego szczelności. Warto wiedzieć, że każdy zbiornik uszczelniany jest za pomocą geomembrany, którą można wymienić w trakcie eksploatacji.

Po zakończeniu projektu otrzymasz kartę gwarancyjną, dokumentację oraz instrukcję obsługi zbiornika.

grupa kapeo:
KAPEO SP. Z O.O.
UL. STRAŻACKA 3,
83-321 MŚCISZEWICE

+48 58 685 41 81
BIURO@KAPEO.COM.PL
Kapeo
Dane kontaktowe

KAPEO SP. Z O.O.
UL. STRAŻACKA 3,
83-321 MŚCISZEWICE

+48 58 685 41 81
BIURO@KAPEO.COM.PL

Certyfikaty
pliki do pobrania
oferta firmy
COPYRIGHT © 1997 - 2021 KAPEO SP. Z O.O.
Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl