Stalowe zbiorniki do magazynowania wody pitnej

Zbiorniki magazynowania wody, w tym zbiorniki na wodę pitną, są wykorzystywane jako źródła zapasu wody zarówno w instalacjach, jak i w sieciach wodociągowych. Oczywiście w tym przypadku zbiorniki magazynowania wody pitnej szczególne znaczenie mają rozwiązania, które pozwalają zachować sterylne warunki. Dlatego produkowane przez nas zbiorniki magazynowania wody są wytwarzane z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości, które są dopuszczone do kontaktu z produktami spożywczymi, w tym z cieczami.

Zbiorniki magazynowania wody wykonujemy z blachy ocynkowanej, którą skręcamy na placu budowy. Dzięki szczelnemu dachowi woda w zbiorniku jest zawsze czysta. Ocieplenie zbiornika wykonujemy w dwóch wariantach. Zewnętrznym i wewnętrznym. Pierwszy wariant to izolacja z wełny mineralnej dodatkowo wzmocniona blachą trapezową. Kolor blachy wybierasz sam. Do dyspozycji masz całą paletę RAL. Wariant wewnętrzny to izolacja z płyt XPS. Szczelność zbiornika gwarantuje membrana PVC, dopuszczonej do kontaktu z wodą pitną. Jeśli interesują Cię szczegóły dotyczące konstrukcji zbiorników przeznaczonych do magazynowania wody pitnej zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy więcej szczegółów technicznych i odpowiemy na wszelkie pytania.

Produkowane przez nas zbiorniki magazynowania wody są wyposażone w wysokiej jakości osprzęt, w który standardowo wchodzą przewody zasilające, przewody przelewowe, przewody ssawne i przewody odwadniające. Nie ma jednak przeciwwskazań, by wyposażyć zbiorniki magazynowania wody w inne niezbędne w danym przypadku elementy. Wystarczy skontaktować się z nami i opowiedzieć o swoich oczekiwaniach.

Jako producent zbiorników jesteśmy w stanie dostarczyć zbiorniki magazynowania wody pitnej o szerokim zakresie wymiarów oraz ich pojemności. Tym samym można bez trudu dopasować zbiornik do indywidualnych potrzeb, w tym do przeznaczenia zbiornika, wymogów projektowych, warunków eksploatacyjnych i oczywiście do specyfiki miejsca, w którym zbiornik ma zostać umieszczony. Naturalnie, jako specjaliści w tej dziedzinie, zawsze służymy fachowym doradztwem i pomocą w doborze optymalnych rozwiązań. Nawet jeśli potrzebujesz zbiornika o nietypowej pojemności lub niespotykanych wymiarach skontaktuj się z nami – dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatemu zapleczu technicznemu, realizujemy nawet niestandardowe zlecenia.

Współpracujący z nami klienci są otoczeni kompleksowym wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia, co obejmuje zarówno stworzenie projektu i wykonanie zbiornika, jak i jego dostawę, profesjonalny montaż oraz wykonanie próby szczelności po wykonaniu montażu. Wszystkie prace wykonują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Sam montaż obejmuje przygotowanie terenu pod zbiornik, montaż zbiornika i przeprowadzenie prac wykończeniowych. Tym samym klient otrzymuje gotowy zbiornik, a przy tym pewność, że jest on całkowicie szczelny, a zintegrowane z nim urządzenia elektryczne – całkowicie sprawne. Po zakończeniu prac każdy klient otrzymuje kartę gwarancyjną, dokumentację oraz szczegółową instrukcję obsługi zbiornika. Zapewniamy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W KAPEO specjalizujemy się w produkcji stalowych, naziemnych zbiorników gromadzenia mediów płynnych już od wielu lat, dlatego nasze wyroby takie jak zbiorniki magazynowania wody pitnej są wykorzystywane przez klientów z kraju i zza granicy. Można je znaleźć w obiektach handlowych i przemysłowych, w tym w zakładach produkcyjnych branży przeciwpożarowej, spożywczej oraz technologicznej. Setki udanych realizacji sprawiły, że zyskaliśmy zaufanie klientów. Dlatego jesteśmy firmą, której warto powierzyć zlecenie na kompleksowe wykonanie i montaż zbiorników magazynowania wody. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałym asortymentem i usługami, które mamy w swojej ofercie. Jesteśmy pewni, że z powodzeniem zrealizujemy każde zlecenie, zachowując najwyższą jakość, przy zachowaniu przystępnych cen. KAPEO to solidny partner – przekonaj się sam! Zbiorniki magazynowania wody pitnej! Zbiorniki na wodę na wymiar !

grupa kapeo:
KAPEO SP. Z O.O.
UL. STRAŻACKA 3,
83-321 MŚCISZEWICE

+48 58 685 41 81
BIURO@KAPEO.COM.PL
Kapeo
Dane kontaktowe

KAPEO SP. Z O.O.
UL. STRAŻACKA 3,
83-321 MŚCISZEWICE

+48 58 685 41 81
BIURO@KAPEO.COM.PL

Certyfikaty
pliki do pobrania
oferta firmy
COPYRIGHT © 1997 - 2021 KAPEO SP. Z O.O.
Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl